طبق روال سال‌های گذشته، اطلاعات دانشجویان ورودی جدید حدودا بیست مهر ماه (پس از تکمیل اطلاعات در سامانه گلستان) در کتابیار پند قابل دسترسی است. شروع استفاده از سرویس‌های امانت و مطالعه کتابیار پند برای این دانشجویان، به بعد از این تاریخ موکول می‌گردد.

کتابخانه پژوهشکده خانواده

کتابخانه پژوهشکده خانواده

نهاد خانواده در سطح جهانی تحت تاثیر تحولات اجتماعی دهه های گذشته با تغییرات، چالش­ها و نیازهای جدید و متنوع شدن نظام­های خانواده مواجه شده است. واقعیت های موجود و پیامدهای گوناگون آن باعث شد که موضوع خانواده جز اولویت های کاری بسیاری از پژوهشگران و نظریه پردازان حوزه های مختلف علمی قرار گیرد. در این راستا کتابخانه پژوهشکده خانواده سعی دارد تا با ارائه جدیدترین منابع اطلاعاتی در حوزه های مختلف و مرتبط با خانواده به ارتقاء سواد اطلاعاتی دانشجویان و محققین کمک کند.

منابع کتابخانه

کتابخانه پژوهشکده خانواده دارای 2100 عنوان کتاب لاتین و 3000عنوان کتاب فارسی در زمینه موضوعاتی مانند خانواده، روانشناسی و اسلام، حقوق، علوم اجتماعی و .... می باشد.  همچنین امکان جستجو در ژورنال ها وکتاب هاي تمام متن، چکیده مقالات، پایان نامه ها، پروانه هاي ثبت اختراع و.. از طریق پایگاههاي اطلاعاتی تحت وب دانشگاه در سایت کتابخانه امکانپذیر می باشد. 

پایان نامه و طرح های تحقیقاتی:

کتابخانه دارای 209 عنوان طرح و پایان نامه در زمینه مسایل خانواده می باشد: 13 عنوان در مقطع دکتری، 145 عنوان در مقطع کارشناسی ارشد و 51 عنوان طرح تحقیقاتی.

عضویت و امانت:

جامعه کتابخانه متشکل از کلیه اعضاي هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه و نیز سایر افرادي که از طرف کتابخانه مرکزي دانشگاه شهید بهشتی کارت عضویت دریافت کرده اند؛ میباشد. سایر مراجعین می توانند در کتابخانه از منابع استفاده کنند

سایر موارد :

* ساعت کار کتابخانه و سایت (شنبه تا چهارشنبه) 15 - 7:30 می باشد.

* کتابخانه به صورت قفسه بسته بوده و مراجعین باید کتاب را جستجوکرده و با ارائه شماره بازیابی کتاب را دریافت کنند؛ که راهنمای جستجوی کتاب در نرم افزار نوسا در قسمت پایین آورده شده است.

تماس با کتابخانه:
شماره تلفن تماس:29902396
آدرس:اوین، دانشگاه شهید بهشتی- پژوهشکده خانواده
 
  • ارسال شده توسط نفیسه سادات موسوی
  • یکشنبه, 1395/05/24 - 09:21
  • 0