طبق روال سال‌های گذشته، اطلاعات دانشجویان ورودی جدید حدودا بیست مهر ماه (پس از تکمیل اطلاعات در سامانه گلستان) در کتابیار پند قابل دسترسی است. شروع استفاده از سرویس‌های امانت و مطالعه کتابیار پند برای این دانشجویان، به بعد از این تاریخ موکول می‌گردد.

کتابخانه دانشکده مدیریت و حسابداری

کتابخانه دانشکده مديريت و حسابداري در سال1370به دنبال تاسيس دانشکده با انتقال240 جلد کتاب فارسي ولاتين مريوط به مديريت از دانشکده انفورماتيک سابق و 350 جلد کتاب فارسي و لاتين مربوط به رشته حسابداري از دانشکده اقتصاد به همراه 16 عنــوان مجـــــله خارجي و25عنوان مجله فارسي تشکيل شد. با تلاش و پيـــگيري دانشگاه و دانشـــکده، هم اکنون کتابخانه تخصصي دانشکده مديريت و حسابداري داراي مجموعه غني مطالعاتي ـ تخصــــصي، فارسي و لاتين، خصوصا منابع لاتين چاپ ســــالهاي اخيــــر است که علاوه بر اعضاي کتابخــــــانه اعم از دانشجویان ، اساتید محترم و همکاران دانشـــــگاه شهید بهشتی  قرار دارد.

مجموعه کتابخانه:

در حال حاضر حدود 14 هزار عنوان کتاب فارسي و 4هزار عنوان کتاب لاتين در کتابخانه موجود است که مراجعين براي انتخاب کتاب، مي توانند از رايانه هاي مستقر در بخش امانات استفاده نمايند. در ضمن بخش امانات کتابخانه از نظام قفسه بسته پيروي کرده و دانشجويان نمي توانند مستقيماً به مخازن اين بخش براي انتخاب منابع مورد نظر دسترسي داشته باشند.

ساختمان کتابخانه و طراحي:

معماري اين ساختمان همانند ديگر ساختمانهاي دانشکده ايراني و اسلامي است و در مساحتي حدود 600  متر مربع به شرح زير واقع شده است:

ميزامانت،  ايستگاه رايانه،  بخش نشريات و کتب مرجع، ميزهاي مطالعه سالن خواهران و برادران، بخش پايان نامه ها و فضاي مربوط به مخازن فارسي و لاتين و بخش مرجع در فضاي داخلي کتابخانه دانشکده مديريت و حسابداري است.

تشکيلات کتابخانه :

کتابخانه از نظر تشکيلات سازماني و وظايف به 4 بخش تقسيم مي شود:

1ـ بخش امانات و مراجعات     2ـ پايان نامه ها      3ـ بخش مرجع و نشريات       4- سالن مطالعه برادران و خواهران

پايان نامه هاي دانشکده مديريت وحسابداري :

تعداد 1680 عنوان پايان نامه که از سال  1373تا سال  1395توسط دانشجويان اين دانشکده پژوهش و به رشته تحرير در آمده  است و برروي وب سايت دانشکده بصورت گروه هاي زير مي باشد که در اختيار اساتيد و دانشجويان کارشناسي ارشد و دکتري دانشکده مديريت وحسابداري قرار ميگيرد:

حسابداری، کارآفرینی، مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت مالی.

تماس با کتابخانه:
شماره تلفن تماس:29902373
 
  • ارسال شده توسط نفیسه سادات موسوی
  • دوشنبه, 1395/05/04 - 15:26
  • 0