طبق روال سال‌های گذشته، اطلاعات دانشجویان ورودی جدید حدودا بیست مهر ماه (پس از تکمیل اطلاعات در سامانه گلستان) در کتابیار پند قابل دسترسی است. شروع استفاده از سرویس‌های امانت و مطالعه کتابیار پند برای این دانشجویان، به بعد از این تاریخ موکول می‌گردد.

کتابخانه دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

کتابخانه دانشکده علوم تربيتي و روانشناسي از سال تاسيس دانشکده یعنی از سال 1351راه اندازي شده است. ساختمان اوليه کتابخانه در مساحتي حدود 250 متر مربع بوده که در سال 1382 با مساعدت مسئولين محترم و پيگيريهاي مکرر ساختمان کتابخانه گسترش پيدا کرده و در حال حاضر فضايي بالغ بر 370 متر مربع را به خود اختصاص داده است.  

 چیدمان کتابهای کتابخانه به شیوه رده بندی دهدهی دیویی، است. کتابخانه به صورت قفسه باز اداره می شود و تمامی دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و اعضای هیات علمی مجازند وارد مخزن شوند.

حدود بیست هزار جلد کتاب فارسی و لاتین و 1400 عنوان پایان نامه  و حدود دو گیگ کتاب و مجله الکترونیکی موجود می باشد

بخش نشریات، مرجع و پایان نامه ها به صورت قفسه باز است و کاربران محترم در داخل مخزن امکان استفاده از منابع را دارند.  جامعه استفاده کننده از کتابخانه دانشکده علوم تربيتي اساتيد محترم , دانشجويان دانشکده , همکاران دانشکده و دانشگاه و دانشجويان استفاده کننده از طرح غدير براي امانت بردن و کليه مراجعين براي استفاده در مخزن و سالن مطالعه کتابخانه است.   در حال حاضر کتابخانه دارای وبلاگ، فضای استفاده از منابع دیجیتال، بانکهای اطلاعاتی و پایان نامه ها، تالار مطالعه و امکانات رایانش ابری است. 

ساعات کار: 8-17

همکاران دانشکده:
مسئول کتابخانه خانم صدیقه عابدی، کارشناس علم اطلاعات ودانش شناسی
کتابدار کتابخانه آقای سلیمان اسبری ، کارشناس علم اطلاعات ودانش شناسی
 
تماس با کتابخانه:
شماره تلفن تماس:29905320-29905321
پست الکترونیکی:feplib[at]gmail.com
 
  • ارسال شده توسط نفیسه سادات موسوی
  • دوشنبه, 1395/05/04 - 15:15
  • 0